Welcome Nazywam się Wojtek Wiśniewski i pomagam
w marketingu i kreatwynej pracy. Jeśli:
Nie wiesz, jak pozyskiwać klientów
Jak samemu promować swój biznes
Jak budować profesjonalny wizerunek
Jesteś w odpowiednim miejscu! Cześć tools wojtek wisniewski

Cześć! Nazywam się Wojtek Wiśniewski i pomagam innym w marketingu internetowym oraz budowaniu wizerunku.

Jako marketingowiec i grafik współpracuję z firmami z Polski i Skandynawii. Tworzę kursy online. Zajmuję się publicystyką.

Nie zawsze jednak moje życie wyglądało w ten sposób.

Mój pierwszy pomysł na biznes zakończył się poważną porażką, co wpędziło mnie w spore problemy finansowe. To właśnie niepowodzenie skłoniło mnie do działania i poszukiwania odpowiedzi na pytanie: jak efektywniej pozyskiwać klientów i promować swój biznes. Zatrudniłem się na etacie, a po godzinach dorabiałem jako freelancer. Spędzałem godziny ucząc się marketingu i testując różne rozwiązania. W końcu wypracowałem system, który pozwolił mi w nieskomplikowany sposób pozyskać dobrze płatnych klientów. Dzięki temu w ciągu miesiąca zacząłem zarabiać więcej niż wcześniej przez cały rok na etacie, co pozwoliło mi ostatecznie wyjść z długów.

Obecnie pomagam innym w marketingu internetowym. Na co dzień mieszkam w Szwecji, gdzie pracuję jako marketingowiec i grafik – dla klientów, których zdobyłem mieszkając w Polsce. Na swoim koncie mam m.in. współpracę z firmą Demex AB, która w ciągu 4 lat współpracy marketingowej podwoiła swoje przychody osiągając w 2016 roku obrót rzędu 160mln koron. Współpracuję również z coachem – Camillą Saarinen, która w 2017 roku została nominowana do szwedzkiej nagrody Najlepszego Mówcy Roku.

W wolnym czasie staram się uczyć marketingu innych. Tworzę kursy marketingowe oraz zajmuję się publicystyką. Moje teksty dotyczące marketingu i kultury popularnej pojawiały się m.in. w magazynie Marketer+, kwartalniku Kultura Popularna i na portalach internetowych, jak choćby Onet.pl.

Prywatnie jestem mężem i ojcem, fanem fotografii i gitar.

Jeśli prowadzisz biznes i nie wiesz, jak efektywnie pozyskiwać klientów, bądź interesuje Cię praca freelancera, zobacz jak możesz wykorzystać moją wiedzę zupełnie za darmo:

Chcesz zacząć uczyć się marketingu?

Zobacz 4 kroki

Krok1

Jeśli nie posiadasz jeszcze strony / bloga, zobacz jak w kilka godzin stworzyć własną, profesjonalną stronę internetową. Tutaj zapiszesz się na darmowy kurs:

Krok 2

Zapisz się na darmowy, 4-dniowy kurs efektywnego marketingu internetowego. Dowiedz się jak nie tylko tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku, ale też wykorzystać zaawansowane lejki sprzedażowe:

Krok3

Poszerz swoją wiedzę czytając na bieżąco bloga:

Krok 2

Zobacz, jak mogę Ci pomóc i przeczytaj case study:

Jeśli chodzi o marketing online, Wojtek jest specjalistą – szczególnie w temacie perswazji w internecie. Charakteryzuje go elastyczność i szybkość działań oraz dbałość o dobre rezultaty.

referencje Camilla Saarinen

Camilla Saarinen
Wykładowca i mówca motywacyjny
Jedna z najczęściej wynajmowanych coachów przez firmy w Szwecji