Cześć!
Nazywam się Wojtek Wiśniewski. Jestem przedsiębiorcą, marketerem i trenerem umiejętności psychologicznych. 

Łącząc psychologię oraz wiedzę biznesową, pomagam innym osiągać więcej.

Biznes i marketing

Od kilku lat 50% czasu poświecam na pracę z innymi przedsiębiorcami. Współpraca obejmuje najczęściej kwestie związane z marketingiem, brandingiem, jak i edukację w postaci szkoleń oraz kursów online. 

Jako marekter, grafik przygotowywałem projekty dla takich marek jak Logitech, Siemiens, Lenovo, Swatch, czy H&M. 

Edukacja

Od wielu lat dzielę się swoją wiedzą tworząc szkolenia, kursy oraz publikacje. Z moich kursów online skorzystały tysiące ludzi. Polecali je znani twórcy internetowi, jak i magazyny, np. Forbes Woman

Miałem również okazję przygotowywać szkolenia dla innych firm, między innymi dla strefykursow.pl. Przygotowany dla tego portalu kurs content marketingu szybko stał się bestsellerem.

Moje publiakcje pojwiały się w takich miejscach jak magazyn Marketer+, kwartalnik popularno-naukowy Kultura Popularna, czy portal Onet.pl.

Trening mentalny

Aby osiągać więcej nie wystarczą odpowiednie umiejętności, ale też właściwe nastawienie. Niestety obecny proces edukacji nie zapewnia nam odpowiedniej wiedzy dotyczącej umiejętności psychologicznych. Wraz z psychologami i specjalistami postanowiłem wypełnić tę lukę.

Stworzony przez nas portal i podcast Promentalnie.pl ma za zadanie zmienić oblicze edukacji dotyczącej rozwoju osobistego, umiejętności psychologicznych i autoterapii.

Coaching i wsparcie terapeutyczne

Łącząc dwie najpotężniejsze terapie psychologiczne: terapię poznawczo-behawioralną oraz potwierdzoną naukowo hipnoterapię, pomagam innym osiągać cele, doświadczyć szybkich i trwałych zmian oraz podnieść jakość życia. Więcej o coachingu, treningu mentalnym, terapii oraz moim doświadczeniu w tym zakresie możesz dowiedzieć się z mojej strony: wojtekwisniewski.pl

Wojtek Wiśniewski

Konsultacje

Nie wiesz, jak rozwiązać swoje problemy?

Umów się na konsultację.

Podczas 60-minutowej rozmowy online, przyjrzymy się problemom i znajdziemy odpowiednie rozwiązania.

prywatnie

Prywatnie

Od kilkunastu lat jestem szczęśliwym mężem i ojcem.
Mieszkam w Szwecji, ale „mentalnie” częściej jestem w Polsce.
Uwielbiam podróżować.
Uwielbiam auto-hipnozę.
W wolnych chwilach czytam – najczęściej o psychologii.
Jedyne moje uzależnienie, to kupowanie drogich gitar (pozostałość po mojej profesjonalnej działalności muzycznej. Muzyki mojego zespołu możesz posłuchać tutaj)

Przewiń na górę