Pozycjonowanie stron / SEO

Potrzebujesz więcej ruchu na stronie?
Potrzebujesz więcej klientów?

Ruch jest ważny, ale przychód ważniejszy

Obecnie pozycjonowanie, to nie tylko liczenie słów kluczowych i linków zwrotnych, które dadzą wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Chodzi również o dostarczenie treści, które wyszukiwarki chcą nagradzać i tym samym napędzać klientów.

Influentiq może pochwalić się nie tylko długim doświadczeniem w pozycjonowaniu, ale również wymiernymi efektami.

seo
Co powinieneś wiedzieć:
Jak długo trzeba czekać na rezultaty?

Zazwyczaj mija około 5 – 6 miesięcy, zanim efekty działań zaczną być widoczne. Pozycjonowanie nie jest “natychmiastowym” działaniem, jak w przypadku reklam płatnych, a wymaga czasu.

Jak mierzymy efekty?

Ważne pytanie. Patrzymy oczywiście na pozycję słów kluczowych w wyszukiwarkach, ale nie tylko. Mierzymy również konwersję oraz ruch do strony. Naszym celem jest nie tylko wypozycjonowanie fraz, ale przede wszystkim wzrost konwersji i przychodów klienta.

W jaki sposób rozliczamy swoją pracę?

W celu osiągnięcia najlepszych wyników preferujemy rozliczenie na zasadzie abonamentu, czyli miesięcznej, ustalonej kwoty, która pozwala nam inwestować w zaplecze SEO oraz dodatkowych bonusów przynawanych za osiągnięcie odpowiednich wyników (np. fraza w pierwszej trójce wyników wyszukiwania)

Co odróżnia Was od innych agencji?

Jesteśmy grupą marketerów, dla których pozycjonowanie jest pasją. Zawsze staramy się wyniki organiczne zamienić w sukces finansowy klienta, stąd też dbamy nie tylko o treść i strukturę strony, ale również jej funkcjonalność, tworząc lejki sprzedażowe, które pozwolą zwiększyć przychody

Czy możemy pomóc w Twojej sytuacji?

Skontaktuj się z nami i sprawdźmy razem:

tekst alternatywny
Zadowoleni klienci:
klienci_seo
Jak wygląda cały proces:

Miła rozmowa

Darmowy audyt

Optymalizacja strony

Pozycjonowanie

Czy możemy pomóc w Twojej sytuacji?

Zamów darmowy audyt swojej strony:

tekst alternatywny